TOMMEE TIPPEE Гумено лигавче

280д. Previous Next

TOMMEE TIPPEE Гумено лигавче
Цена: 280 ден.
* Ги собира остатоците од храна
* Лесно се витка во ролна и е идеално за патувања
*Меко и лесно за одржување
*Може да се мие во машина за садови
*Погодно за деца 6+ месеци
*Не содржи БПА