Tommee Tippee 2 тањирчиња со капак и лажичка 

340д. Previous Next

Tommee Tippee 2 тањирчиња со капак и лажичка 

Цена:340 ден

Ова пакување содржи две чинии, капак кој не пропушта течност и лажичка лесна за држење. Најдобар избор за хранење во движење.Ергономската рачка на лажичката ќе овозможи детето лесно да почне да се храни самостојно.Лежиштето за лажичката ќе ви овозможи лесно да ја транспотирате без неред. *2 чинии, капак и лажичка *нелизгачка база на чиниите *Хигиенско лежиште за лажичката со капаче *Може да се мие во машина за садови, микробранова и стерилизатор. *Погодна за деца 7+ месеци *Не содржи БПА