BEBE STARS Combi gray

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
12.300,00 ден. /1
Цена со Попуст:
8.900,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

BEBE STARS Хранилка – Електрична лулашка Combi

Оваа комбинирана хранилка “расте” со вашето бебе и е погодна од 0-36 месеци.

Овој модерен дизајни содржи неверојатни можности:

*Комбинација од хранилка и лулашка

*Опремена со Микро компјутерсска технологија

*Додека се користи како лулашка лесно може да се стиши за бебето да спие без да го вознемирувате

*Автоматско седиште со наслон кој се прилагодува во 4 позиции како хранилка и 2 позиции како лулашка.

*Висината се прилагодува во 6 позиции

*Послужавник кој се отстранува со 3 позиции

*Прилагодливо одмаралиште за нозе

*12 мелодии и прилагодување на јачина на звук

*Тајмер 8,15 и 30 мин.

*5 брзини на лулање

*Безбедносен појас во 5 точки

*Содржи адаптер, работи на електрично напојување

*Работи и со батерии

*Лесно и компактно се склопува

Во согласност со Европските нормативи EN 14988-1,2:2006+A1:2012 / EN 62115 / EN 16232:2013

There have been no reviews for this product yet.

Related products