Хранилка BEBE STARS Happy Mocca High Chair

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
4.650,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
BEBE STARS Happy Mocca хранилка
*Погодна за деца од 6-36 месеци
*Анатомско седиште кое овозможува удобност
*Навлака која лесно се одржува и може да се отстрани
*3 позиции на наслонот за хранење, играње, одмор и спиење
*Прилагодување по висина во 7 позиции
*Прилагодување на одмаралиштето за нозе
*Безбедносни каиши во 5 точки
*Дупли послужавник кој се вади и може да се мие во машина за садови
*Кошница за играчки
*Тркалца со кочници
*Кога кочниците не се во употреба поместувањето е тивко благодарение на специјалните тркалца.
*Се склопува лесно и компактно
*Во согласност со Европските нормативи EN 14988

There have been no reviews for this product yet.