BEBES booster high chair

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
1.950,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
BEBES Хранилка за на стол 6-36 м.
Цена 1950 ден.
Вистинско решение за лесно хранење на вашето дете.
*Возраст: 6 – 36 месеци. *Анатомско седиште со станична заштита.
*Послужавникот лесно се одстранува за да може да се постави на маса.
*3 точки на безбедност на сигурносните каиши за максимална безбедност.
*Наслонот лесно се склопува за складирање и пренесување.
*Не зафаќа простор и лесно се чисти и одржува.
There have been no reviews for this product yet.

Related products