BREVI high chair Domino beige

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
5.250,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
BREVI Domino столче за хранење
Цена 5250 ден.
Во согласност со EN14988:2006 + A1:2012
Наслонот може да се постави во 3 позиции, до лежечка позиција за спиење.
Потпирачот за нозе може да се постави во 3 позиции.
Послужавникот може да се прилагоди во 3 позиции и содржи 2 послужавника со 2 држачи за чаша. Цврста преграда штитник помеѓу нозете и безбедносен појас во 5 точки.
Послужавникот може да се прикачи на задниот дел од хранилката.
Голем послужавник за храна кој може да се одстрани и да се постави хранилката на вашата трпезариска маса, со што ќе овозможите вашето дете да ве придружува за време на оброците.
Седиштето може да се постави во 4 позиции по висина
Многу лесно може да се трансформира во удобно ниско столче.
Се склопува исклучително лесно со помош на 2 копчиња од двете страни.
Задните тркалца со кочници гарантираат безбедност.
Навлаката може да се одстрани и да се пере одделно.
Склопена зафаќа многу мал простор.
Пакувањето овозможува заштеда напростор за 48% споредено со обичните столчиња за хранење.
There have been no reviews for this product yet.