Baby Gym with House Bebes

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
2.550,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Ќебе за играње со куќичка 

*Ова ќебенце ќе овозможи на вашето бебе да се забавува и во исто време самостојно да го истражува светот на боите, формите и звуците.

*Го олеснува процесот на сеопфатно правилно развивање на вашето бебе.

*Играчките кои висат може да се извадат и да се користат одделно или може да ги закачите на креветче,количка,транспортер и сл.

Димензии: 90/85 висина 48см

There have been no reviews for this product yet.

Related products