Кенгур Womar N12

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
2.800,00 ден. /1
Цена со Попуст:
1.900,00 ден. /1

Боја:

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
Кенгур Womar N12 (2/1) *Од 4,5 до 13 kg (од 3м) *Ергономски кенгур *Меко поставен,каиши кои лесно се прилагодуваат и обезбедуваат безбедност и удобност за родителот и детето *Мека поддршка за главата на бебето *Правилна поддршка на рбетот и колковите со што се овозможува правилен развој на детето. *Екстра меки отвори за нозете на детето,поставени со памук,може да се пере на 40С. *Странични затегнувачи кои се прилагодиваат према растот на детето *Лесно закопчување со безбедносен механизам *Уникатен заден дел со појачување за подобра стабилност и комфор. *Лигавче кое овозможува заштита од валкање. *Можност детето да биде во положба према родителот првите 6 мсеци *Можност детето да биде свртено во правецот на движење,после 6 месеци. * Произведен во ЕУ * Сертифицирани материјали со Антиалергени својства * Oeko – Tex Standard 100 * Во согласност со EN 13209-2 / 2006
There have been no reviews for this product yet.

Related products