Babyono nursery set

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
550,00 ден. /1

Боја:

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Babyono Сет за нокти

Ножички и ноктарица изработени од хигиенски нерѓосувачки челик и турпија за израмнување овој сет го прават идеален за вашето бебе. Спакуван во практична кутија за хигиенско складирање и чување. Со помош на ножичките и ноктарицата ќе му ги исечете ноктите на бебето безбедно и сигурно. Деликатната турпија ќе ги измазни острите краеви и вашето бебе нема да се гребе со ноктињата. Ножичките се заоблени и дизајнирани специјално за малите бебешки ноктиња. Модерна кутија Неопходно и идеално за патување.

There have been no reviews for this product yet.