Количка Bebe Stars Adam jeans

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
5.500,00 ден. /1
Цена со Попуст:
4.400,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Bebe Stars – количка Adam Jean
Лесна, модерна и компактна количка која му обрзбедува комфор на бебето а во исто време овозможува функционалност за родителите.

Погодно од 6 до 36 месеци.

Во согласност со EN1888

5 позиции на наслонот

Систем на безбедност во 5-точки

Заптитната предна пречка се отстранува

XL настрешница за поголема заштита од сонце.

Практичен џеб на настрешницата

Потпора за нозе кој се прилагодува

Целосно ротирачки предни тркала

Лесен систем за закочување, со еден допир.

Амортизација на задните тркала

Држач за шише/чаша

Голема корпа за предмети

There have been no reviews for this product yet.