Bottles Tommee Tippee morning Skies 260 ml 3 in 1

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
1.190,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Morning Skies Tommee Tippee Дезенирано Шише 260 мл (3 шишиња во пакување со цуцла 0+ м)

*Со Шишињата Closer to nature префрлањето од доење на хранење со шише го прават полесно од било кога досега. *Tommee Tippee заедно со експерти од областа на доењето дизајнираа уникатна цуцла која благодарение на својата форма го олеснува хранењето, ја имитира природната флексибилност,истегнувањето и движењето наградите на мајката за време на доењето. *Меката силиконска цуцла го поттикнува природниот инстикт за хранење со што му овозможува удобно и опуштено хранење. *Антиколик- Силиконскиот вентил го намалува ризикот бебето да голта воздух а со тоа ги намалува грчевите. *9/10 мајки се согласни дека ова шише е најслично со природното доење. *Формата на шишето е ергономска и овозможува комфор и лесна употреба. *Без БПА

There have been no reviews for this product yet.