Bouncer Bebes 2 in 1

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
5.200,00 ден. /1
Цена со Попуст:
3.900,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Релаксатор Bebes 2 во 1
Релаксаторот е 2 во 1 односно се конвертира од лулашка во релаксатор и обратно

– Прилагодливо со 5 точки на безбедносните каиши

– 5 брзини на лулање и вибрации

– Тајмерот за лулање има 3 подесувања: 30, 45 и 60 минути

– Содржи 8 мелодии и 3 звуци на природата и автоматско исклучување по 30 минути

– Бесшумно работење

– Бар со играчки и можност да се дополни со други играчки

– Големо и удобно седиште за максимален одмор и удобност

– Потпирач за глава кој лесно се отстранува

– Анти-лизгави рабови за максимална стабилност

– Материјалот на седиштето лесно се отстранува за перење

– Лесно се затвора и зафаќа минимален простор за складирање, идеален за патување и патување

– Одобрено според ЕУ стандарди за безбедност

- Може да се користи од раѓање до максимум 11кг

There have been no reviews for this product yet.

Related products