Bouncer Bebes lion 0-18 kg

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
2.290,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Bebes релаксатор со вибрации и музика 0-18 кг ·
Цена 2290 ден.

Модерен дизајн, погоден за лежење, седење, игра, хранење, се прилагодува на возраста.

· Висечките играчки ќе го забавуваат вашето бебе и ќе му помогнат да ги развие сетилата.

Нежните вибрации ќе го релаксираат.

Музиката ќе го забавува бебето и ќе го стимулира сетилото за слух

2 позиции на базата и 2 на грбот Фетусната положба со вибрациите ќе го релаксираат бебето Навлаката се вади за перење

Наменето за бебиња од 0 до 18 кг

Работи на батерии (не се вклучени во пакувањето)  

Во согласност со EN71 и CE , 100% безбедни материјали

There have been no reviews for this product yet.

Related products