Bouncer Bebes lion 0-18 kg

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
1.850,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Bebes релаксатор со вибрации  0-18 кг

·         Модерен дизајн, погоден за лежење, седење, игра, хранење, се прилагодува на возраста.

·         Висечките играчки ќе го забавуваат вашето бебе и ќе му помогнат да ги развие сетилата.
Нежните вибрации ќе го релаксираат.
Музиката ќе го забавува бебето и ќе го стимулира сетилото за слух

·         3 позиции на базата и 2 на грбот

·         Фетусната положба со вибрациите ќе го релаксираат бебето

·         Каиш со 3 точки на безбедност

·         Навлаката се вади за перење

·         Наменето за бебиња од 0 до 18 кг

·         Работи на батерии (не се вклучени во пакувањето)

·      Во согласност со EN71 и CE , 100% беззбедни материјали

There have been no reviews for this product yet.