Bowl lid and spoon Babyono

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
350,00 ден. /1

Боја:

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Babyono тањирче со капак и лажичка

Ова пакување содржи тањирче, капак кој не пропушта течност и лажичка лесна за држење.

Најдобар избор за хранење во движење.

Ергономската рачка на лажичката ќе овозможи детето лесно да почне да се храни самостојно.

Лежиштето за лажичката ќе ви овозможи лесно да ја транспотирате без неред.

*нелизгачка вакуум база

*Може да се мие во машина за садови,да се користиво микробранова и стерилизатор.

*300 ml

*Не содржи БПА

There have been no reviews for this product yet.