Торба за пелени Brevi Millestrade Changing Bag black

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
2.600,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Многу стилска и елегантна торба

Совршена како торба за пелени Има пространи прегради Може да ги задоволи сите потреби на бебето Внатрешниот простор може да се удвои Содржи подлога за пресоблекување 37 x 3 x 40 cm

There have been no reviews for this product yet.

Related products