Количка Brevi Scatto beige

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
9.900,00 ден. /1
Цена со Попуст:
7.250,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
ЛЕСНО ОТВАРАЊЕ САМО СО ЕДНА РАКА!
Екстра лесна 6,2 кг.
Наменета од 0- 36 месеци
Лесна, супер практична количка која лесно можете да ја отворите, само со една рака, па така сте во можност да го држите вашето бебе со другата. Удобна за вашето бебе, изработена од одбрани материјали и удобно седиште од 35 см..Голема настрешница која целосно може да се постави над бебето а со тоа ќе го заштитите од ветер или сонце. Многу лесна за возење, со само една рака и воедно лесна за носење со тежина од 6,2 кг. Супер компактна кога е склопена.
Во согласност со EN 1888 (0-36 месеци)

There have been no reviews for this product yet.