Brush and comb set Babyono

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
300,00 ден. /1

Боја:

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

BABYONO сет четка и чешел
Цена 300 ден.

Природно влакно,

Специјално дизајниран за масажа на нежната бебешка кожа и четкање на косата. Не ја електризира косата. Изработен од природни меки влакна. Чешелот е со заоблени запци за да се заштити нежната кожа на бебето.

There have been no reviews for this product yet.

Related products