Топломер за во уво Ear thermometer Tommee Tippee

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
2.900,00 ден. /1
Цена со Попуст:
2.190,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Tommee Tippee Closer To Nature Дигитален топломер за уво
Лесен начин да ја измерите температурата на вашето дете.
Ја мери точната температура во рок од една секунда. Меморија со 9 последни мерања која ви овозможува да ја следите темературата .
Во пакувањето има 8 хигиенски додатоци и мал врв кој е идеален и удобен за новороденчиња.
– Препорачана возраст: 0+ месеци
– Прецизно мерење за една секунда.
– 8 хигиенски додатоци (вклучени во пакувањето).
– Аларм за висока температура.
– Мал врв идеален за новороденчиња.
-Меморија за 9 последни мерања.
There have been no reviews for this product yet.