Maternity PHYSIO pillow duo Diamonds

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
2.950,00 ден. /1
Цена со Попуст:
1.950,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
Мултифункционалната физио-перница - Cebuszka® Diamonds
ЦЕНА:2950 ден
Duo е релаксирачка перница совршена за секоја мајка во последните месеци од бременоста, за време на пуерпериумот и хранењето на бебето. Cebuszka® duo е најголемата од нашите перници, дизајнирани специјално да ги задоволат очекувањата на најпребирливите жени. Перницата Ceba Baby обезбедува стабилна поддршка за целото тело додека спиете и одмарате, ослободувајќи го 'рбетот и опуштајќи го телото. Cebuszka® дуото има две комори со различно полнење. Првата комора, наменета за главата, е исполнета со меки силиконски топчиња. Вториот, подолг дел е исполнет со полистиренски микро-бисери кои се користат во перничињата за рехабилитација. Микробисерот одлично се вклопува на телото и ви овозможува да ја пронајдете совршената положба за телото. Димензии: 300 x 30 cm. Производот има сертификат Oeko - Tex Standard 100. Мултифункционалната перница Cebuszka physio е медицински производ. Квалитетот на производот е потврден од TÜV NORD Polska.
There have been no reviews for this product yet.

Related products