Pillow nest pink stars

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
1.950,00 ден. /1
Цена со Попуст:
1.450,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Мултифункционално Бебешко гнездо
Цена 1950 ден.
*Удобно и безбедно бебешко гнездо за вашето бебе
*Содржи практична подлога (душече) кое се одвојува,
*Горниот дел може да се користи одделно како перница за доење.
*Содржи навлака која се лесно одстранува и може да се пере.
*Состав: навлака 100% памук

There have been no reviews for this product yet.

Related products