Silicon spoon with box BABYONO

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
390,00 ден. /1

Боја:

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

BABYONO силиконска лажичка со вакуум и хигиенска кутија

Ергономска рачка Мек силикон кој нема да ги повреди непцата на бебето

Идеални за учење самостојно да се јаде Изработен од безбеден, издржлив материјал

BPA free

There have been no reviews for this product yet.