Stroller BREVI Grillo beige

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
9.900,00 ден. /1
Цена со Попуст:
4.450,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
Количка со Brevi Grillo
Препорачана возраст: 0m+
Удобна количка која е наменета да се користи од раѓање, изработена од удобни материјали, удобно поставено седиште и странична заштита. Наслонот може да се постави од лежечка до седечка положба. 
Во согласност со EN 1888 (0-36 месеци)
There have been no reviews for this product yet.