Stroller BREVI Grillo 2 beige

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
10.900,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Количка со транспортер Brevi Grillo 2.0
Препорачана возраст: 0m+
Удобна количка која е наменета да се користи од раѓање, изработена од удобни материјали, удобно поставено седиште и странична заштита. Наслонот може да се постави од лежечка до седечка положба. Може да се користи во комбинација со транспортер кој воедно е седиште за во автомобил од 0-13 кг.
Во согласност со EN 1888 (0-36 месеци)
There have been no reviews for this product yet.