TOMMEE TIPPEE Basic Cup 190 ml

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
210,00 ден. /1

Боја:

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
TOMMEE TIPPEE чашка Basic 190 ml.
BPA free.
*Клунчето може да се затвори за безбедно транспортирање и хигиена
*Капакот се вади целосно со што детето може да ја користи и како класична чаша со рачки
There have been no reviews for this product yet.