Tommee Tippee Insulated straw Cup

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
490,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
TOMMEE TIPPEE Термо чашка со цевче 260 ml. 12м+

*Шишето е изолирано и ја одржува топлината на пијалокот
*Цевчето се затвора со што останува чисто
*Меката цевка не го оштетува непцето и го прави пријатно пиењето
*Некапечка
*Без БПА
There have been no reviews for this product yet.