Walker and Playcenter BEBE STARS 4 in 1

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
4.950,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

  • Анатомско седиште со 360º ротација
  • Прилагодување на висина на седиште во 3 позиции 
  • Навлака - седиште кое се отстранува и се пере 
  • Интегрирана електонска играчка со забавни звуци 
  • 6 нелизгачки силиконски инхибитори за екстра безбедност. 
  • Можност за трансформирање во 4 активности: дубак, нишалка, подлога за скокање и активен центар. 
  • Погодно за користење од 6+ месеци до 12 кг 
  • Во согласност со:  EN71, EN1273, ASTM F963, ASTM F977

There have been no reviews for this product yet.

Related products