Модуларен систем BEBE STARS Puerto 3 in 1 gray

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
29.500,00 ден. /1
Цена со Попуст:
24.500,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Количка BEBE STARS Puerto 3 во 1 

Оваа количка е погодна за деца од 0-36 месеци

Во согласност со Европските нормативи EN1888. *Модерен , анатомскии дизајн

*Алуминиумски рам, исклучително лесна

*Лесно склоување и отварање со една рака

*Кожни детали на предниот штитник и рачка

*XL Настрешница која штити од сонцето и од УВ зраците

*Седиште кое се трансформира

*3 позиции на наслонот

*Појас со 5 точки на безбедност

*Преден штитник кој сеотстранува

*Голема корпа *Торба за пелени

*Зимска прекривка

*Отпорни EVA тркала 360°- со систем на заклучување

*30% помалку напор во буткањето на количката

*Централен систем на кочници на задните тркала СЕДИШТЕ за во автомобил-транспортер:

*Многу лесна инсталација на Vista количката *Странична заштита *Анатомска поддршка на главата и наслонот *Безбедносен појас со меки перничиња *Практична безбедносна тока *Кога се користи во домашни услови може да се користи како релаксатор нишалка *Се поставува во возило, обратно од павецот на возење со помош на каишите од возилото. КОРПА *Настрешница која се отстранува *Овозможува циркулирање на воздухот *Лесно се поставува на количката ТОРБА *Изработена од висококвалитетни материјали *Практична *Содржи прегради за полесна организација *Рачка која се прилагодува за полесно тнспортирање *Содржи подлога за пресоблакање

There have been no reviews for this product yet.