Tommee Tippee pacifier 6 in1 6-18m Any time blue

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
850,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)

Tommee Tippee цуцла лажливка 6-18 м (6 во пакување)- Any time

*Цена 850 ден
Tommee Tippee ортодонска цуцла лажливка.
Формата на цуцлите е симетрична и реверзибилна со што го олеснува држењето во уста и новороденчињата ја прифаќаат при првата употреба.

Препорачано за возраст од 6-18 месеци.
*без БПА

There have been no reviews for this product yet.