Метален прибор Metal Cutlery set Tommee Tippee

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
420,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1000 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1000 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
Tommee Tippee прибор за јадење

Сетот содржи лажица, вилушка и ноже со ергономски нелизгачки рачки прилагодени на малите рачиња.
Со овој прибор вашето дете ќе може самостојно да се учи да се храни.
Безбедни за употреба.
There have been no reviews for this product yet.