Folding swing Bebes

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
4.290,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
Релаксатор лулашка Bebes ( 0-9кг).
Цена 4290 ден.

Меко памучно седиште.
*Во согласност со EN16232:2013 стандарди.
*меки и шарени играчки кои ги стимулираат сетилата на бебето.
*Далеченски управувач (вклучен во пакувањето).
*Контролен панел за да изберете посакувана брзина, мелодија
*Меко перниче за максимална удобност.
*Се склопува и е лесна за транспорт и складирање
*5 точки на безбедност на сигурносните каиши на кои се поставени меки перничиња за рамената и кај токите.
*Седиштето лесно се одстранува и се пере во машина на 30˚С.
*Работи на струја со адаптер или со батерии
There have been no reviews for this product yet.

Related products