Jumper walker BEBES

(0 Oценка од корисници)

Sold by:
Бебе Супермаркет

Цена:
6.400,00 ден. /1

Количина:

Вкупна Цена:

Достава:
За нарачки над 1800 ден. доставата е бесплатна.За нарачки под 1800 ден. доставата е 150 ден View details
Плаќање:

Share:
Sold By
Bebe Supermarket
(0 Oценка од корисници)
Џампер дубак BEBES
Цена 6400 ден.

Изобилува со светла, звуци, музика и играчки.
Вашето дете ќе ги развива моторните вештини.
Лесно пренослив, со опција за прилагодување на висината.
Шарено пијано кое има многу звуци и светла во различни бои
Глодалчиња и тропалки поставени на заоблен свод
Содржи тркалца
Седиштето на бебето е изработено од мек материјал кој лесно се отстранува и се пере во машина.
Препорачана возраст: од 4+ месеци до 11 кг

There have been no reviews for this product yet.

Related products